Začali jsme počítat naše kroky a nastoupaná patra, počítáme naše každodenní spálené kalorie, měříme si srdeční frekvenci. Měříme si krevní tlak, tep.

Ale co dýchání? Každý den vydechujeme až 23 000 krát. Pokud zřetelně a okamžitě necítíme, že je vzduch kolem nás očividně špatný pro naše tělo, nepociťujeme potřebu cokoliv řešit.

Více, než 90% času trávíme v uzavřených prostorech. Vnitřní prostředí budov jsou proto pro nás velmi důležité. Bolela Vás někdy hlava v zaměstnání? Cítili jste únavu? Pálily Vás oči? Víte, že tomu tak může být právě z důvodu snížené kvality interiérového vzduchu?

Spojili jsme moderní technologie s designem a vytvořil senzory, které vám pomohou ke zdravějšímu životnímu stylu. Náš senzor změří koncentraci oxidu uhličitého (CO2), teplotu a vlhkost a VOC látky. Zjistíme aktuální stav kvality vašeho ovzduší a vytvoříme analýzu konkrétních problémů ve vašem interiéru.

Vy můžete mezitím online sledovat kvalitu vašeho vzduchu a reagovat na jeho zhoršující se stav, dřív než překročí nezdravé limity.

Jsme přesvědčeni, že pomocí správných návyků, kvalitním větráním a umístěním vhodného počtu určitých druhů rostlin do místnosti, můžete vnímat během dne změnu i vy. Pozitivní změnu! Očekávejte snížení únavy a zvýšení soustředěnosti.

Díky projektu REAIR budete lépe dýchat. Naše řešení pomáhá upozornit na znečištěný vzduch, pochopit jeho vlivy a vytvořit zdravější prostředí pro život.