Ve firmě Kentico Software jsme pomáhali zlepšovat ovzduší. Ukázalo se, že Kentico má své kanceláře vyladěné do detailu. Není náhoda, že získali v roce 2016 první místo v soutěži CBRE Zasedačka roku v kategorii Zdravá kancelář. Porotci sledovali celou řadu kritérií, které vytváří optimální podmínky pro zdravé vnitřní prostředí. Jedním z parametrů byla i kvalita vzduchu.

Provedená měření v moderních kancelářích ukázala výborné výsledky. Sledovali jsme koncentraci oxidu uhličitého, teplotu, vlhkost i VOC látky. Porovnávali jsme vliv zelené stěny na kvalitu ovzduší při jednáních v zasedací místnosti a společně s pocitovými parametry od zaměstnanců jsme pro firmu vytvořili kompletní analýzu dopadu změn na jejich zaměstnance.

Kvalita pracovního prostředí je důležitá jak z hlediska zdraví, tak i produktivity zaměstnanců. V důsledku nevhodné kvality ovzduší dochází ke ztrátě koncentrace, únavě nebo zdravotním problémům.

Kentico o nás napsalo:

Here at Kentico, we’re crazy about plants 🌿 Every office is full of greenery, and employees often bring their own to make the place even greener! (Not to mention #treesforbugs, right?)

Now, even our walls are covered in plants! This new wall, installed by local Czech company REAIR – Let’s breathe, should improve our quality AND look lovely

Here at Kentico, we're crazy about plants 🌿 Every office is full of greenery, and employees often bring their own to…

Zveřejnil(a) Kentico dne Pátek 8. listopadu 2019